• לינה למשפחות בקרית שמונה
  • תמונה צימרים למשפחות בקרית שמונה
  • חדרי אירוח למשפחות בקרית שמונה
  • לינה מושלמת למשפחות בקרית שמונה
  • חדרי אירוח למשפחות בקרית שמונה
  • אירוח ואטרקציות למשפחות בקרית שמונה

טיולים בדרום הארץ זאת הדרך הכי טובה להשיג שקט

ישנם תאריכים מאוד נוחים ומקובלים לטיולים במהלן השנה ,התקופה הטובה ביותר היא תקופת האביב שם כל הטבע בשיאו מבחינת הצימחיה והנחלים השוצפים שפינק לנו הגשם וקל ללכת ולסחוב קילומטרים לא מעטים בגלל שלא לח ולא מזיהים הרוח קרירה והאדמה קשיחה, מה גם שהראות בתקופה הזאת היא מעולה אבל הכי חשוב שכדי באמת להבין על מה אנחנו מסתכלים במהלך הדרך אנחנו צריכים לצידנו הסבר טוב וברור וכמובן סוחף של מורה דרך הוא האיש שיעניק את הכייף שמאחורי הדרכים ויקח אותנו לנקודות שאנשים לבד לא יכולים להסביר לנו וגם לא למצוא עבורנו. מורה דרך יכין לנו את הדרך במיוחד לפי כמות האנשים כמובן בהתחשב בגילאים ובמזג אויר , הכל מאוד תלוי בתקציב למרות שניתן היום למצוא תקציב לטיולים מאוד מרשימים ומעניינים בלי להשתגע בכסף, היום יש חברות טיולים שמספקות לא רק את הכניסה לאתר הטיול אלא גם מדריך שיכוון לאורך כל הדרך.

טיולים בדרום הארץ זאת הדרך הכי טובה להשיג שקט, המדינה שלנו מלאה בשטחי התישבות וקשה למצוא את השטח הפראי באזורי הצפון והמרכז כיוון שרוב השטחים מלאים בבתים וישובים בדרום הסיפור שונה לגמרי שם אפשר להתחיל ללכת בשטח שהוא כמעט אין סופי , ברובו ללא אנשים ובתים ממש נקודות חסרי עניין אבל יפות בטירוף. ישנם הרבה בתי הארחה שמציאים שטח לטיולים קמפינג ונופים מעלפים שיעצרו את נשימתו של כל המתבונן. חד משמעית שקט שולט באיזור ואם אתה רוצה לנסוע ולהתנתק מכל מה שאתה מכיר בחיי היום יום זאת באמת אפשרות חד משמעית שתענה על הצורך הזה.

 

סיורים באזור הדרום הוא אחד המקומות הריווחים ביותר בעסקי התירות בישראל, הביקוש לדרום לעולם לא ניפסק בגלל הנופים המרשימים שמכיל המקום ואין סוף נקודות הליכה ברגל שאפשר להגיע אליהם. הדרום מציע גם אירוח בבתי הארחה וטיולי גיפים בשטים אתגריים בקבוצות של יום עד שבוע בשטח עם כל הציוד הטוב ביותר ששטח דורש כולל ארוחות ומדריך שיעניק הסבר וכייף בכל המסע הזה שנקרא סיורים באזור הדרום, המחירים לא גבוהים וניתן לגשת ולקבוע טיולים במועד קצר לפני התחלת הטיול שכולל גם ביטוח בריאות ואיסוף מנקודת מוצא מסוכמת של המטיילים.